• Со попуст
  • Неодамнешно
Адонаи Хардвер 2 Лав Месинг Ѕидни Плочки-Антички Месинг

Адонаи Хардвер 2 Лав Месинг Ѕидни Плочки-Антички Месинг

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Испорачани како четири парчиња со соодветни завртки Изработени Од Месинг И Бродови за 20-25 работни дена. Заврши Прикажани = Антички Месинг. Вкупни Димензии = 2 "х 2" х 0,6 " (52мм х 52мм х 14мм). Произведено Во Индија. Адонаи Хардвер 2 "" Лав " Месинг Ѕидни Плочки-Антички Месинг (Испорачани како 4 Парчиња По Пакет).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата