• Со попуст
  • Неодамнешно
45 Во 1 Verkzeug Сет Werkzeugst Schraubendreher fur pc практични Kleine Gerét3 T4 T5 T6 T7 T8 TORX

45 Во 1 Verkzeug Сет Werkzeugst Schraubendreher fur pc практични Kleine Gerét3 T4 T5 T6 T7 T8 TORX

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

За повеќе мали намени за поправка, можете да користите од шрафцигер за поставување алатки а-З 45 во 1 за мали компјутерски мобилни уреди Т3 Т4 Т5 Т6 Т7 Т8 торкс погоден за разни паметни телефони, таблети и лаптопи и други.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата