• Со попуст
  • Неодамнешно
SANOXY Пренослив USB 2.0 Тенок Надворешен DVD ROM CD-RW Комбо Диск Писател Со Функција За Читање И Пишување

SANOXY Пренослив USB 2.0 Тенок Надворешен DVD ROM CD-RW Комбо Диск Писател Со Функција За Читање И Пишување

 
DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

SANOXY Преносни USB CDRW/Двд Комбо Диск Писател Спецификации(Макс) : 24Х ЦД-РОМ, 24Х ЦД-Р,16Х ЦД -W, 8Х ДВД-РОМ. Надворешен тенок CDRW-Двд Диск Напиши и Прочитај Функција Комбо. Во канцеларијата или на патот, овој високо пренослив, приклучен и игран диск не бара софтвер и е погодно напојуван преку USB-портата на ВАШАТА тетратка. Сб Оптички Погон со издржлива пластична обвивка. Поддршка Виндоус 98 СЕ, ЈАС, 2000, XP, Виста, Mac Os X 10.2, LINUX OS и погоре. Овој Тенок Пренослив USB 2.0 Надворешен Оптички ДВД Цд-RW Писател Диск Црно Е екстра тенок диск со можност за пишување ЦД-RW и читање ДВД-РОМ. Совршен придружник за вашата тетратка / вистински приклучок и интерфејс за играње / патување лесно, многу погодно. Поддржани Формати ДВД-РОМ, ДВД-видео, ЦД-Р / R, ЦД-РОМ / ХА, ЦД-РОМ, ЦД-и (ФМВ), ЦД-ЕКСТРА, ЦД-ТЕКСТ. ГАРАНЦИЈА ЗА САНОКСИ : Сите набавки направени од Продавница ЗА САНОКСИ се покриени со ГАРАНЦИЈА ЗА САНОКСИ. Ако сте купиле преку друг продавач на трети страни, ве молиме контактирајте ги директно. (Забрането е неовластено препродажба НА санокси производи. 1 CDRW-Dvd Диск, 1 USB кабел за податоци, 1 USB Кабел За Напојување (PS2). Карактеристики : 1. Надворешен тенок CDRW-DVD Drive2. Напојува СО USB. Приклучете и Играјте, патувајте лесно. Способност за топла замена. Поддршка windows 98 / МЕ/2000 / XP/Виста и MAC ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Тип На Оптоварување На Дискот : Фиока. Пакетот Вклучува : 1 компјутер CDRW-Dvd диск.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата