• Со попуст
  • Неодамнешно
BRART Брзо Ослободување Lasyfit Силиконски Часовник Бенд Рачен Зглоб За Garmin Феникс 7X 7 6X Pro 5 5X ПЛУС 935 Паметен Часовник Нараквица 22/26MM Часовник

BRART Брзо Ослободување Lasyfit Силиконски Часовник Бенд Рачен Зглоб За Garmin Феникс 7X 7 6X Pro 5 5X ПЛУС 935 Паметен Часовник Нараквица

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно,обликување Со Компресија, цврста и издржлива,Лента за Носење/ремен за зглоб,погодна за оригиналниот часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата