• Со попуст
  • Неодамнешно
Калалу НДЕ1280 Забелешка Ролна Со Ѕидна Решетка Со Држач За Моливи, Кафеава

Калалу НДЕ1280 Забелешка Ролна Со Ѕидна Решетка Со Држач За Моливи, Кафеава

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка Се Тркалаат Со Ѕид Решетката Со Држач За Молив од Големина на предметот : Должина : 3,00 инчи Висина : 12,00 инчи Ширина : 11,00 инчи. Заврши : Кафеава. Забелешка Ролна Со Антички Месинг Ѕид Решетката Со Држач За Молив.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата