• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач За Ѓердан Од кабилок Проѕирни Очила Држач За Очила За Сонце држач за очила за очила за очила за очила за прикажување решетка за очила за сонце решетка за диспл

Држач За Ѓердан Од кабилок Проѕирни Очила Држач За Очила За Сонце држач за очила за очила за очила за очила за прикажување решетка

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

пластика Држач За Очила Произведен со врвен пластичен материјал, издржлив и доволно практичен за употреба. Решетката За очила За сонце Користи Едноставен и дизајн, погоден за трговски центри, домови, прозорци, комоди за вашите очила да изгледаат поорганизирано. Држач За Очила За сонце Stand решетката е дизајнирана да стои, може цврсто и стабилно да ги држи очилата, можете лесно да ја користите. Држач За Чување Очила решетката за очила има фина изработка, нежни и добри детали, без бруси, нема да ги повредат очилата. Очила За Сонце Дисплеј Штанд тоа може да биде практичен подарок за вашите пријатели кои сакаат да собираат очила, и тие ќе бидат многу среќни. Пакетот Вклучува 1 x Очила карактеристики на држачот за прикажување-Организирајте ги сите ваши очила, очила за сонце, оптички очила, очила за скијање или повеќе со држачите. - Произведен со врвен пластичен материјал, издржлив и доволно практичен за употреба. - Стабилната основа ја прави оваа решетка за прикажување поцврсто да стои. Тоа ќе ви даде добро искуство. - Многу корисна решетка за складирање пластика, совршена за организирање и прикажување очила за сонце, очила и очила.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата