• Со попуст
  • Неодамнешно
КОНЗЕРВИРАН Сушен Декоративен: Фаворизира Јасни Држачи Тегла Домашен Накит За Мраз Ореви За Забави Пластични Нови Контејнери Закуски Бели Акрилни Футроли Облик Н?

КОНЗЕРВИРАН Сушен Декоративен: Фаворизира Јасни Држачи Тегла Домашен Накит За Мраз Ореви За Забави Пластични Нови Контејнери Закуски Бели

 
DEN 187.84

Количината на стоката
Това е достапна

пластика Цртан Филм Бонбони Случај : акрилни контејнери за складирање Во Форма На Сладолед се разноврсни и можат да се користат како кутии за накит, кутии за бонбони, забави или кутии за прикажување итн. Контејнер За Шеќер За Роденден : Направен од внимателно материјали, може да се користи долгорочно. Држач За Бонбони Во Форма на сладолед : направете ја вашата свадба различна од другите и добијте комплименти од гостите. Кутија За Слатки за забави : Погодна За свадби, роденден, Велигден, Денот на Вљубените, давање подароци итн. Пластични Кутии За Бонбони : овие прекрасно украсени контејнери за подароци за да ги направат вашите подароци поубави и поубави. Пакет Листа 12 х бонбони Кутии Карактеристики-кутијата за складирање е целосно транспарентна што може да ги види предметите за складирање на внатрешната кутија, да ви олесни да најдете работи принцеза подарок кутии. - Кутијата за складирање не зазема многу простор, што го олеснува носењето и украсувањето на кутијата за пакување дома. - Можете исто така да ги користите за складирање на Вашите колекционерски предмети, накит, бонбони, уметност, занаети и така натаму Партија Корист Кутија. - Цврстите материјали и добрата изработка ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност бонбони контејнери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата