• Со попуст
  • Неодамнешно
Прободена Рачка Од Манчестер Стерлинг Сребрена Ладна Вилушка За Месо 7 3/4 Сервирање

Прободена Рачка Од Манчестер Стерлинг Сребрена Ладна Вилушка За Месо 7 3/4 Сервирање

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Возраст : Пост-1940, Творец : Манчестер Марка : Манчестер. Шема : Прободена Рачка. Тип : Вилушка За Сервирање. Состав : Стерлинг Сребро. Прободена Рачка Од Манчестерлинг Сребрена Ладна Вилушка За Месо 7 3/4 во Шемата Прободена Рачка Од Манчестер. Тој е монограмиран (монос варира) и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата