• Со попуст
  • Неодамнешно
YDXNY HDD 2.5 Хард Диск 500GB 1tb 2tb Пренослив Надворешен Хард Диск Надворешен Хард Диск ЗА Лаптоп Компјутери

YDXNY HDD 2.5 Хард Диск 500GB 1tb 2tb Пренослив Надворешен Хард Диск Надворешен Хард Диск ЗА Лаптоп Компјутери

 
DEN 942.40

Количината на стоката
Това е достапна

Лесното складирање Веднаш придружуваше 2,5-инчен USB3, 0 SATA3, 0 HDD хард диск надворешен hdd модул за складирање Компатибилен оперативен систем : Windows 98/2000/XP/Nista/718/10 Linux, OS 9. Алатка-помалку инсталација; топла-заменлива и приклучок - и-игра; ЛЕР индикатор; нема потреба од рестартирање или дополнителни драјвери. Тенкиот и едноставен дизајн на 2,5-инчната обвивка на хард дискот (или школка за поддршка) може да поддржува 7 и 9,5 мм 2,5-инчен SATA HDD SSD, користејќи UASP за пренос на 70% побрзо од традиционалниот USB 3,0 протокол; може да го забрза ssd хард дискот брзината на читање и пишување. Безбедна и сигурна употреба на метална текстура + погони на системот отпорни на удари и дискови со цврста состојба за брзо инсталирање и деинсталирање. Школка е изработена од абс инженерска пластика за да обезбеди поголема отпорност на удар, цврстина и цврстина. Ние користиме приклучок и играме. Лесното складирање Веднаш го придружуваше 2,5-инчниот USB3. 0 HDD хард диск надворешен модул за складирање HDDККОМПАТИБИЛЕН оперативен систем : Windows 98/2000/XP/NISTA/718/10 Linux, OS 9.4 и погоре инсталација без алатки; топло-заменлива и приклучок-и-игра; LED индикатор; нема потреба од рестартирање или дополнителни драјвери.Тенкиот и едноставен дизајн на 2,5-инчната обвивка на хард дискот (или школка за поддршка) може да поддржува 7 и 9,5 мм 2,5-инчен SATA HDD SSD, користејќи UASP за пренос на 70% побрзо од традиционалниот USB 3,0 протокол; може да го забрза ssd хард дискот брзината на читање и пишување.


Клучни карактеристики

Material:
Brushed metal/ABS engineering plastics
Hard disk speed 5400rpm:
Hard disk size 2.5 inches:
Package Include:
1*Portable hard drive:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Слични производи во категоријата