• Со попуст
  • Неодамнешно
ЈИХЈ Бамбус Облека Палто Облека Тешка Висечка Решетка, Мултифункционална Решетка За Перење Алишта Најблиску, Со Полици 5 Нивоа Пренослив Организатор За Слободно С?

ЈИХЈ Бамбус Облека Палто Облека Тешка Висечка Решетка, Мултифункционална Решетка За Перење Алишта Најблиску, Со Полици 5 Нивоа Пренослив

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА РЕШЕТКА за ПАЛТО од БАМБУС : оваа мултифункционална закачалка е изработена од природен бамбус, кој е еколошки и beautifulIt може да се стави во спалната соба,дневната соба,студијата,исклучителна и практична,носејќи свежо и чисто чувство во вашиот дом и канцеларија. ●МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа облека е опремена со 2 шини за облека, полица за складирање од 9 нивоа за да ви даде повеќе опции за складирање.Производ горната полица и две пониски прегради ви овозможуваат да чувате чевли,чанти,куфери,растенија,палта,капи,шалови,книги,играчки. ●ЦВРСТ ДРЖАЧ : носивост од 135 килограми, самостојни лавици за палто и рамка за скали, дизајн со четири нозе и две странични и задни загради ја зајакнуваат стабилноста на облеката rail.It ќе биде поцврст и постабилен дури и кога е целосно натоварен со зимски палта и чевли. ●ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : на организаторот Што Виси му треба малку склопување, но не плашете се да го соберете.Треба да уживате во процесот на склопување,така што ќе се најдете многу добри по склопувањето. €100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ако имате какви било проблеми со инсталацијата или други проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви одговориме што е можно поскоро и ќе ви обезбедиме задоволителна и професионална услуга. Оваа атрактивна цврста и мултифункционална решетка за облека е совршено решение за чување капи,вратоврски,шалови,чанти,палта,џемпери,чевли,дури и кутии за складирање и сл., во ходникот,спалната соба,дневната соба,балконот,канцеларијата и продавницата.●ПОЛИЦИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ5-нивоа прегради за складирање за чување крпи за капење,шампон,миење на телото,чанти,корпа за складирање итн.Користете ја секоја педа простор ефикасно за да направите вашиот ограничен простор да изгледа стилски и уредно!●Бамбусова Облека Изработена од природен и висококвалитетен бамбус,решетката за облека е издржлива и елегантна за да обезбеди чувство на природа во куќата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата