• Со попуст
  • Неодамнешно
kwmobile 2-Пакет Фитнес Тракер Рамка Компатибилен Со Garmin Venu 2s-Случај Спортски Тракер TPU Силиконски Капак-Црна/Транспарентен/Транспарентен

kwmobile 2-Пакет Фитнес Тракер Рамка Компатибилен Со Garmin Venu 2s-Случај Спортски Тракер TPU Силиконски Капак-Црна/Транспарентен/Транспарентен

 
DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Garmin Venu 2s ФЛЕКСИБИЛНИТЕ силиконски капаци се отпорни на кинење и не се лизгаат. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Користете го куќиштето за да се осигурате дека вашата спортска нараквица трае подолго и покрај широката употреба за време на тренинг, во канцеларија или додека спиете. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Нуди практична заштита за вашата спортска нараквица; исечоците ги прават сите копчиња и прикажуваат лесно достапни во секое време. ПОКРИЈТЕ САМО : овој сет е само додаток, имајте предвид дека сетот не вклучува бендови или часовник.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата