• Со попуст
  • Неодамнешно
Карлајл Прехранбени Производи Пластична Тамблер 16 Унци Килибар

Карлајл Прехранбени Производи Пластична Тамблер 16 Унци Килибар

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен Дизајн-достапен во различни големини и бои идеален за секојдневни ресторани за јадење и шведска маса Ефикасно Редење-заострената форма и интегрираните навртки за редење овозможуваат гнездење на чашите за просторно ефикасно складирање без заглавување. Издржлив-сан пластика со висока јачина отпорна на чипсување, боење и кршење. Текстура-суптилно камчеста надворешност го зголемува стисокот и го минимизира изгледот на абење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата