• Со попуст
  • Неодамнешно
Паво Подароци За Мајка Од Ќерка - Роденденски Подароци За Мајка - Мајки Ден Подароци За Мајка Од Ќерка - Божиќни Подароци За Жени, Бонус Мајка - Мајка Пеперутка Подаро

Паво Подароци За Мајка Од Ќерка - Роденденски Подароци За Мајка - Мајки Ден Подароци За Мајка Од Ќерка - Божиќни Подароци За Жени,

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

? [МАЈКИ ДЕН ПОДАРОЦИ за МАМА] оваа прекрасна и убава чаша за пеперутка може да ја насмее вашата мајка со секоја голтка! Со ексклузивен дизајн и значаен цитат за мајчинството, ова на мајка ми тамблер е идеален подарок за мама, бонус мајка, маќеа, свекрва, баба или нова мајка Извонредно голема вредност роденденски подароци, Подароци За Денот На Мајките, Божиќни подароци, подароци За Благодарност за мама од ќерка, снаа. ? ТРЕНДОВСКИ И НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ ЗА # 1 мајка] Заштедете Време на лов совршени подароци за мама. Купете ја оваа 20оз пеперутка со капак како најдобри подароци за мама во нејзините посебни денови, празници, годишнина. Овие извонредни изолирани чаши за пијалоци се многу погодни за создавање изненадувања и убави спомени со вашите најблиски. ? [ЗАДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА] - Со капаче отпорно на истекување, материјал од нерѓосувачки челик за храна и компоненти без БПА, нашата вакуумска изолирана колба може да ги одржува вашите пијалоци топли или ладни, на вистинската температура до 9 ЧАСА, во зависност од надворешната температура. ? [ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ] Изработен од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК од 18/8 ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА со МАТ ФИНИШ, со што оваа гимнастичарка е издржлива, нераскинлива, отпорна на ' рѓа и не го менува вкусот на вашите пијалоци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата