• Со попуст
  • Неодамнешно
ЛХЛЛ 20 парчиња Розова Боја Четки Постави Круг Зашилен Врв Четки Најлон Коса Уметник Боја Четки За Акрилни Масло Акварел

ЛХЛЛ 20 парчиња Розова Боја Четки Постави Круг Зашилен Врв Четки Најлон Коса Уметник Боја Четки За Акрилни Масло Акварел

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот доаѓа во различни форми и големини, што ви овозможува да нацртате се што можете да замислите Четките се дизајнирани да ги задоволат барањата на хобистите и уметниците. Без разлика дали барате четки за хоби, детски четки, четки за почетници или професионални четки, овој сет за четки за уметници ќе ви се допадне. Апликација на производот, акрилик, акварел, сликарство во масло, гуаче. Лесен за употреба, лесен за чистење, без влакненца!. Пакетот доаѓа во различни форми и големини, што ви овозможува да нацртате се што можете да замислите.Четките се дизајнирани да ги задоволат барањата на хобистите и уметниците.Без разлика дали барате четки за хоби, детски четки, четки за почетници или професионални четки, овој сет за четки за уметници ќе ви се допадне.Примена на производ, акрилик, акварел, сликарство во масло, гуаче лесен за употреба, лесен за чистење, без влакненца!Материјал : Пластика+Нерѓосувачки Челик Големина : како боја на слика : блупакување : 10 парчиња/поставете Четки За Слика1.Ве молиме дозволете мало отстапување за мерењето.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите,ви благодариме за разберетеовие светли обоени моливи доаѓаат во широк спектар на брилијантни, заситени бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата