• Со попуст
  • Неодамнешно
CXDTBH Десктоп Компјутер Звучник 4D Стерео Супер Бас Сабвуфер Звучници 3.5 мм Жичен ЗВУЧНИК USB Напојуван ЗВУЧНИК

CXDTBH Десктоп Компјутер Звучник 4D Стерео Супер Бас Сабвуфер Звучници 3.5 мм Жичен ЗВУЧНИК USB Напојуван ЗВУЧНИК

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Професионален дизајн на антимагнетна технологија на Ниво На г за надминување на природните непријатели на тековната бучава Усвојте го парчето антимагнетно јадро и соработувајте со дизајнот на двојно магнетно коло, така што позитивното и негативното електромагнетно ќе се откаже. Создадете кул ефект на работната површина со атмосфера на сина светлина и исклучете ја светлината со клик. USB звучник моќ, 3,5 mm аудио приклучок за репродукција на музика. Независен бас меур и независно копче за прилагодување на јачината на звукот. Професионален дизајн на антимагнетна технологија на Ниво На г за надминување на природните непријатели на тековната бучава.Усвојте го парчето антимагнетно јадро и соработувајте со дизајнот на двојно магнетно коло, така што позитивното и негативното електромагнетно ќе се откаже.Создадете кул ефект на работната површина со атмосфера на сина светлина и исклучете ја светлината со клик.USB звучник моќ, 3,5 mm аудио приклучок за репродукција на музика.Независен бас меур и независно копче за прилагодување на јачината на звукот.Спецификација : Опсег На Фреквенција : 30hz-15khzoutput Моќност : 3 WChannel : 2.


Клучни карактеристики

Frequency Range:
30HZ-15KHZ
Output Power:
3W
Channel:
2.1
Size:
400mm*80mm*60mm&100mm*100mm*205mm
Separation:
≤35dB
Signal to noise ratio:
≤65dB
Supply voltage:
DC5V-1.0A
Package size:
45*22*12cm
Package weight:
1385g
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
The perfect gift for a superior audio experience and more :

Слични производи во категоријата