• Со попуст
  • Неодамнешно
Лесно Притискање На Тофу-Отстранете Ја Водата Од Тофу за 10-20 Минути, Стискач За Храна Погоден За Вегани, Безбедна Машина За Миење Садови, Подобрете Го Вкусот На Тофу,

Лесно Притискање На Тофу-Отстранете Ја Водата Од Тофу за 10-20 Минути, Стискач За Храна Погоден За Вегани, Безбедна Машина За Миење

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

15-30 минути : за сосови, смути, чоколаден мус или колачи со сирење 1-2 часа : за пасти, киши и пити. 4 часа до преку ноќ : за помфрит, ќебапи и печено тофу. Бпа Слободен 2) сите јаркор тофу прес Се Бпа Слободен; 3) 12-Месец за враќање и размена без изговор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата