• Со попуст
  • Неодамнешно
Цртан филм Кофа Шапка За Жена Мажи Тинејџерски, Пакет Реверзибилна Сонцето Шапка Пакет Рибар Капа

Цртан филм Кофа Шапка За Жена Мажи Тинејџерски, Пакет Реверзибилна Сонцето Шапка Пакет Рибар Капа

 
DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Затворање на врвка. Миење Раце Само. ●Материјал● : оваа капа од кофа од цртан филм е изработена од 100% полиестер, кој е мек, дише, преклоплив и издржлив. Со стилски дизајн на цртани филмови и висококвалитетен материјал, оваа капа со кофа е совршена за жени, мажи, девојчиња и момчиња. ●Заштита Од сонце● : ова е симпатична капа со кофа погодна за повеќето луѓе, возрасни, деца. Шапката со кофа ја штити вашата глава, а работ е погоден за блокирање на сонцето без блокирање на погледот, добар избор за одмор на плажа, риболов, кампување и пешачење. €Удобно И Дише Q : Изработена од полиестер, оваа удобна капа е лесна и дише за да ве одржува ладни на сонце. ●Лесен За Носење● : работ може да се преклопи, лесен за пакување и складирање. Совршен За Пролет Лето Fall, Патување, Трчање, Возење Велосипед, Пешачење, Риболов, Лов, Кампување, Патување, Викенд Одмори, Фотографски Спортови, Хип хоп, Одмор на Плажа и Активности на Отворено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата