• Со попуст
  • Неодамнешно
Моќ Ренџерс Дино Фјури Диметро Зорд Портокалова Акција Слика Играчка Дел Од Мегазорд, Играчки за 4 Годишни Момчиња И Девојчиња И Нагоре

Моќ Ренџерс Дино Фјури Диметро Зорд Портокалова Акција Слика Играчка Дел Од Мегазорд, Играчки за 4 Годишни Момчиња И Девојчиња

 
DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

СИСТЕМ ЗА ГРАДЕЊЕ ВРСКИ ЗОРД : со системот Зорд Линк децата можат да ги комбинираат фигурите На Зорд за да ги создадат формациите на Мегазорд инспирирани од она што го гледаат во серијата Нетфликс И, исто така, експериментирајте за да изградите свои!. ДИМЕТРО БЛАЖЕ ЗОРД ИНСПИРИРАН ОД МОЌ РЕНЏЕРС ДИНО ФЈУРИ : акционата фигура На Зорд го менува режимот на летање и режимот на битка. ДИНО ФЈУРИ КЛУЧ КОМПАТИБИЛЕН СО ДИНО НАЈТ МОРФЕР : вклучениот дино фјури клуч може да се користи со Дино Најт Морфер за отклучување звуци (Морфер се продава одделно. Предмет на достапност. СОБЕРИ ЗОРД ЛИНК СИСТЕМ ФИГУРИ ЗА ИЗГРАДБА НА ДИНО БЕС МЕГАЗОРД (секој продаден одделно. Предмет на достапност) : Мегазордот Дино Фјури е најновиот во наследството на Мегазордите што се протега назад до Моќните Ренџери На Морфин. ПОБАРАЈТЕ ДРУГИ ИГРАЧКИ ЗА МОЌНИ РЕНЏЕРИ : Вклучувајќи фигури На Дино Фјури и играчки за улоги и многу повеќе! Секој продаден одделно. Предмет на достапност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата