• Со попуст
  • Неодамнешно
ПАТАТ мама И Јас Појавување На Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Мајка Ќерка Валентин Ден Врвот Маичка

ПАТАТ мама И Јас Појавување На Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Мајка Ќерка Валентин Ден Врвот Маичка

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Памук : 9500%, Спандекс : 5. Повлечете го затворањето. Материјал : Мама И Јас Денот На Вљубените Појавување Маица е направен од супер мек материјал. Висококвалитетен, Мек, Дише. Удобен и пријателски за кожата за носење. Дизајн : валентин семејство појавување кошула, симпатична и уникатен дизајн, класичен круг вратот, краток ракав, љубов срце графички повик пуловер кошула врвот, црвена боја кошула појавување на вљубените подобрување на празничната атмосфера. Прилики : Совршен За Денот на Вљубените, секојдневно носење, семејни собири, празници, роденден, забава, фотосесија, надворешна врата итн. Не само За Мама и Ќерка, обидете се со Пријателите, Сестрата, Тетките, Бабите, Братучедите И МНОГУ ПОВЕЌЕ, ќе добиете повеќе изненадување!. Совршен подарок избор : оваа симпатична љубов срцето графички маици блузи е изненадувачки подарок за вас и децата на Денот На Вљубените. Совети : ве Молиме проверете ја нашата табела со големини пред купувањето.Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми со нашиот производ, ние ќе обезбедиме брз одговор и повеќе од среќни да ви помогнеме цело време. ПАТАТ Мама И Јас Појавување На Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Облека Врвот Маица Мајка Ќерка Денот На Вљубените Маица Материјал : Мама И Мене Денот На Вљубените Појавување Маица е направен од супер мек материјал. Висококвалитетен, Мек, Дише. Удобен и пријателски за кожата за носење. Дизајн : валентин семејство појавување кошула, симпатична и уникатен дизајн, класичен круг вратот, краток ракав, љубов срце графички повик пуловер кошула врвот, црвена боја кошула појавување на вљубените подобрување на празничната атмосфера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата