• Со попуст
  • Неодамнешно
Лукхуман Ова Треба Да Биде Маргарита Бела Керамичка Кригла За Кафе Од 11 Унци

Лукхуман Ова Треба Да Биде Маргарита Бела Керамичка Кригла За Кафе Од 11 Унци

 
DEN 216.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Кригла од 11 унци има големи рачки за лесно држење и отпечаток од обвивка Овие тешки Чаши се безбедни и за миење садови и за микробранова печка. Печатени ВО САД. Одлична идеја за подарок за тој посебен некој, колега или на вашиот омилен одмор. Дизајниран и Печатен во САД. Секако, кафето може да ви помогне да го поминете денот, но и текилата! Оваа смешна кригла за пиење го содржи текстот "Ова Треба Да Биде Маргарита" за љубителот на текила, љубител на маргарита, тако вторник, хумор за пиење и покажување на вашата љубов кон маргарита!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата