• Со попуст
  • Неодамнешно
Бун Тенџере За Кафе Декантер/Карафа, 2 Црни Обични И 1 Портокалова Безкофеин, 12 Чаши Капацитет, Комплет од 3, Оригинална Верзија

Бун Тенџере За Кафе Декантер/Карафа, 2 Црни Обични И 1 Портокалова Безкофеин, 12 Чаши Капацитет, Комплет од 3, Оригинална Верзија

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатен процес на печатење со висока температура за апликации со лого, така што сликите ќе го задржат својот интегритет на дизајнот преку тешка употреба и перење Лабораториско одделение, стакло без стрес, сигурно, отпорно на кршење и совршено избалансирано. Прецизен дизајн мувла се спротивставува на строгоста на прилагодувањата на температурата, од ден на ден. Бун Редовно И Безкофеинско Стаклено Тенџере За Кафе Декантер/Карафе, 12 Шолја, 2 Црни И 1 Портокалови, Сет од 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата