• Со попуст
  • Неодамнешно
Кошаркарски Дрес На Шајунки Машки Мрежести Атлетски Спортски Кошули Тренинг Пракса-Празни Тимски Униформи За Спортски Гребнатини

Кошаркарски Дрес На Шајунки Машки Мрежести Атлетски Спортски Кошули Тренинг Пракса-Празни Тимски Униформи За Спортски Гребнатини

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Повлечете го затворањето. БУКВИ - овие дресови имаат еднослојни решетки со букви. Буквите и имињата се исечени од ткаенина од диагон и зашиени на дресот. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ТКАЕНИНАТА-Дише и брзо се суши. СТИЛ-кошаркарски дрес Без Ракави. Совршен дрес за забавата од 90-тите, забавата во дресот, Ноќта на Вештерките и секојдневниот живот. ТКАЕНИНА-Овие дресови се изработени од 100% полиестерска мрежа ткаенина која има мали дупки за да овозможи вентилација. 100% Пари-ЦРВЕНА ГАРАНЦИЈА - јас сум поддржан од 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или ги добивате вашите пари. Кошаркарски Дрес Од 90-тите Хип Хоп Дрес Кошули За Тематска Забава, Подарок За Денот На Благодарноста Карактеристики Кошаркарски Дрес Машки Мрежести Атлетски Спортски Кошули Тренинг Пракса-Празни Тимски Униформи За Спортски Гребнатини Рефус ТКАЕНИНА-Овие дресови се направени од 100% полиестерска мрежа ткаенина која има мали дупки за да овозможи вентилација. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ТКАЕНИНАТА-Дише и брзо се суши. СТИЛ-кошаркарски дрес Без Ракави. Совршен дрес за забава во 90-тите, забава во дрес, НОЌТА НА Вештерките И СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА XS / Градите 40" / Предна Должина 28.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата