• Со попуст
  • Неодамнешно
Белег Потпис Мајки Ден Картичка

Белег Потпис Мајки Ден Картичка

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Имаш толку посебно место во моето срце Многу сум благодарен за тебе. Ви благодариме за поставување со нас! Те сакаме многу, многу. Ви благодариме што го направивте домот најсреќното место за живеење. Ви посакувам сладок, тивок, бесплатен ден на Мајката!. Ти си неверојатен пријател, а ти си мајка на која многу и се восхитувам. Не знам како го правиш тоа. Но, лесно можам да видам дека правиш прекрасна работа да бидеш мајка. Испрати желби за среќен Ден На Мајките со убава мајки ден картичка која ја потсетува колку таа ценети. Покрие карактеристики слатка мечка држи букет хартија занает срца и цвеќиња, акцентирани со метална фолија. Внатре гласи : ". Со целото мое срце. Среќен Ден На Мајките. Со прекрасен дизајн и топло чувство, оваа картичка е совршен начин да ја прославите одличната мајка и слатка придружба на подарок За денот на Мајките. Денот на мајките картичка мери 5 "х 7.2" и доаѓа со координативен плик. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, Белезите еколошки честитки се направени со дрвја од добро управувани шуми. Поздравните картички со Потпис на белег им нудат на стилските купувачи курирана и разгледана линија на луксузни и уникатни картички и подароци што го одразуваат нивниот личен стил и оставаат непосреден и траен впечаток.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата