• Со попуст
  • Неодамнешно
Богатствата на Каролина ЦК4379ДС66 Померански Зелени Цвеќиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања Плакета Дома Декор,

Богатствата на Каролина ЦК4379ДС66 Померански Зелени Цвеќиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања

 
DEN 195.20

Количината на стоката
Това е достапна

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Произведено во САД. Померански подароци, померански колекционерски предмети, Померански Ѕидни Отпечатоци. Внатрешните или надворешните отпечатоци од алуминиумски уметнички дела ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата