• Со попуст
  • Неодамнешно
Божиќни украси на семејството Вахаме 2022 Слика Рамка за Божиќни украси, украси за фото рамки за украси за елки за украси на новогодишни подароци

Божиќни украси на семејството Вахаме 2022 Слика Рамка за Божиќни украси, украси за фото рамки за украси за елки за украси на новогодишни

 
DEN 63.84

Количината на стоката
Това е достапна

Семејни Божиќни украси 2022 : Се одликуваат со зборови „Толку многу совршени денови започнуваат со семејството 2022“, одлични подароци за Божиќни украси за семејни пријатели Божиќни украси за слики 2022 : Орнамент на рамка за слика, можете да ги ставите вашите семејства слики во неа и да ја обесат на вашата елка, да му покажете на семејството среќа и радост. Големината на рамката на сликата е околу 4x6cm. Материјал : Божиќните украси на фото -рамка изработени од акрилик со двојно печатено. Доаѓа со прекрасна црвена кутија за подароци, подготвени за давање, одлични подароци за Божиќ на Денот на благодарноста Нова Година Зимски одмори. Лесно за виси : Дојдете со црвена лента Лесно да висат на новогодишна елка. Семејни Божиќни украси 2022 : Се одликуваат со зборови „Толку многу совршени денови започнуваат со семејството 2022“, одлични подароци за Божиќни украси за семејни пријатели. Божиќни украси за слики 2022 : Орнамент на рамка за слика, можете да ги ставите вашите семејства слики во неа и да ја обесат на вашата елка, да му покажете на семејството среќа и радост. Големината на рамката на сликата е околу 4x6cm. Материјал : Божиќните украси на фото -рамка изработени од акрилик со двојно печатено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата