• Со попуст
  • Неодамнешно
Кирби 140497 браник на млазницата, Каберне

Кирби 140497 браник на млазницата, Каберне

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е О Одговара на разни модели на Кирби. ОЕМ Дел број 140497. Ова е дел за замена на Кирби. Дел број 140497. Одговара на разни модели на Кирби. ОЕМ Дел број 140497. Ова е дел за замена на Кирби. Дел број 140497. Одговара на разни модели на Кирби. ОЕМ Дел број 140497. Направено во Соединетите Држави. Ако претходно сте слушнале за Кирби, тоа е затоа што повеќе од 100 години, нашите системи за чистење на домови биле светски познати како крајна машина за чистење. Со супериорен проток на воздух и американско изработка, време е да го доживеете крајното длабоко чисто во вашиот дом! Ова не е како и секој друг вакуум! Кирби ја добива нечистотијата што другите ја оставаат зад себе. Со водечкиот проток на индустрија, системот Кирби ја добива нечистотијата што другите ја оставаат зад себе. Изграден од алуминиум со умирање, системот Кирби е тешка и изградена да трае!. Секој систем за чистење дома во Кирби е рачно изработен во САД од нашиот посветен тим. Вашата куќа е повеќе од дом, па не треба ли вашиот вакуум да биде повеќе од вакуум?.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата