• Со попуст
  • Неодамнешно
Абразивен Појас СИЖИВУЏИЈА 10 парчиња 100 х 610мм Ремени За Брусење 40-800 Гриз Абразивни Ленти Од Шкурка За Моќни Ротирачки Алатки Додатоци Брусилка За Ремени

Абразивен Појас СИЖИВУЏИЈА 10 парчиња 100 х 610мм Ремени За Брусење 40-800 Гриз Абразивни Ленти Од Шкурка За Моќни Ротирачки Алатки Додатоци

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дрвени работи и разни видови мелење и полирање Материјал : Алуминиум Оксид. Големина : приближно 610мм х 100мм. Ронки : 40-800 Ронки. Висока стапка на отстранување, Добра отпорност на триење, Издржлива и практична,Која се Користи за мелење и полирање на нерѓосувачки челик, обоени метали, црни метални плочи и сечила и други. Појасот за брусење е изграден за повисоки перформанси и подолг век на траење.Материјал : Алуминиум Оксид.Големина : приближно 610мм х 100мм. Ронки : 40-800 Ронки.Висока стапка на отстранување, Добра отпорност на триење, Издржлива и практична,Која се Користи за мелење и полирање на нерѓосувачки челик, обоени метали, црни метални плочи и сечила и други.Се користи во металургијата, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии.Одговара за сите 610мм х 100мм сандерс.Вклучен пакет : 10 х Појаси за Брусење.Потсетник : Само Појас За Брусење, други додатоци демо на сликата не е вклучена, благодарам.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, ние сме секогаш подготвени да ви помогнат!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата