• Со попуст
  • Неодамнешно
Zaahh 8,5 инчен таблет LED осветлен огледало за шминка со зголемување, хромирано завршување двострана суета на суета, приклучок, 3x

Zaahh 8,5 инчен таблет LED осветлен огледало за шминка со зголемување, хромирано завршување двострана суета на суета, приклучок, 3x

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Огледала за шминка ★ Двојно еднострано огледало за шминка со LED светла и лупа. Едната страна е нормално огледало, а другата страна е лупа. 3x, 5x, 7x, 10x зголемување за да бидете сигурни дека секој детал е воспоставен. Има без сјај, без сенка и кристално чист поглед за шминка, гледање на грб, бричење, пинжење, ставање во контактни леќи, итн. ★ LED лентата за заштеда на енергија никогаш не треба замена, доаѓа со долготрајно вградено- Во лентата за LED диоди, троши до 70% помалку електрична енергија од редовните светилки, белата светлина е тесно симулира природна сончева светлина, ги штити очите од светлина, може да направи шминка природна, совршена. ★ 360 ° Степен на вртење. Висококвалитетните ореви се осигураат дека ова огледало може да се изврши произволно флип, огледалото со дијаметар од 8,5 инчи, исто така, може да ви овозможи да имате одличен поглед да го видите целото лице, што ќе го направи вашиот процес или процес на бричење да стане полесен од порано. ★ Фокусирајте се на квалитетот. Ние сме фокусирани на огледалото за шминка и се грижиме за квалитетот на огледалото. Ние секогаш избираме месинг со висок квалитет, а потоа внимателно го обработуваме, што ги прават нашите производи да бидат безобразни, антикорозивни и издржливи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата