• Со попуст
  • Неодамнешно
Организатор за закачалка за куки за дрвени облеки од кукли за кукли

Организатор за закачалка за куки за дрвени облеки од кукли за кукли

 
DEN 894.40

Количината на стоката
Това е достапна

Големина (W) : приближно Сет од 10 парчиња дрвена облека метална закачалка за кука. Материјал : Дрво, метал. 1 : Чичко други кукли во иста големина. Големина (W) : приближно. Сет од 10 парчиња дрвена облека метална закачалка за кука. Материјал : Дрво, метал. 1 : Чичко други кукли во иста големина. Опис : - Сет од 10 парчиња дрвена облека Метална закачалка за кука - 1 : Чичко други кукли во иста големина - Материјал : Дрво, метал - големина (W) : приближно.15 инчи - Боја : Пакет вклучува : 10 парчиња закачалки за облека за кукли.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата