• Со попуст
  • Неодамнешно
Алатки за сечење на Морс 19062 АМБОР СИЛВЕР И ДЕМИНГ ДИТИ, БИГОВИ БРИСНИ СТЕЛИ, ЦРНА И ЗЛАТНА ПОДНЕСУВАЕ, 1/2 3-рамна намалена шанка, точка за разделување од 118 степени, 1 г

Алатки за сечење на Морс 19062 АМБОР СИЛВЕР И ДЕМИНГ ДИТИ, БИГОВИ БРИСНИ СТЕЛИ, ЦРНА И ЗЛАТНА ПОДНЕСУВАЕ, 1/2 3-рамна намалена шанка,

 
DEN 182.88

Количината на стоката
Това е достапна

Список бр Црна и златна завршница. 1/2 "рамен намален шанк со 3 станови. Проширете го капацитетот на опсегот на големината од 1/2" вежба за вежбање со вежби за С & Д Морс Амдор. Препорачано за дупчење широк спектар на материјали со мала до средна јачина на затегнување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата