• Со попуст
  • Неодамнешно
65T тркало за местење за 35 # SPROCKET 6 дупки GO KART RAER SPROCKET опрема за # 35 ролериски ланец

65T тркало за местење за 35 SPROCKET 6 дупки GO KART RAER SPROCKET опрема за 35 ролериски ланец

 
DEN 908.80

Количината на стоката
Това е достапна

Попрска за #35 3/8 "ролериски ланец Шест дупки во Sprocket се со дијаметар од 1/2" 6мм. Позицијата на центарот на дупките е 47,5 мм или дијаметар од 1 7/8 ". Обично се користи за Go Karts. Попрска тркало изработено од галванизиран челик. Централна дупка во адаптер за центар и ланци со ланец е дијаметар со 1-7/16 "(37мм). Попрска за ланец на валјак #35 3/8". Шест дупки во спроп се дијаметар од 1/2 "6мм. Позицијата на центарот на дупките е дијаметар од 47,5 мм или 1 7/8". #35 Sprocket - Тркалото на ланецот има 3/8 "теренот. Обично се користи за Go Karts. Попрска тркало изработено од галванизиран челик. Централна дупка во адаптер за центри и ланец е дијаметар со 1-7/16" (37мм). 65 T тркало со метеж за 35 # SPROCKET 6 дупки Одете Карт задниот заплет за запчаници за # 35 ролери. #35 6 дупки за семејни адаптери и адаптери за центри за оски. Изберете големина на прилагодување, големина или комбинација на спојници. Овие тркала за прскање се дизајнирани да се користат со ланец #35 ролери што е 3/8 "теренот. Овие најчесто се користат во Go Karts. Спреките за тркала на ланецот се изработени од челик и се обложени со никел, а адаптерите за оска на центри обично се прават од алуминиум и се клучни, но исто така доаѓаат со поставена завртка за да ја заклучат на вратилото или оската.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата