• Со попуст
  • Неодамнешно
Inodoz компатибилен со пареа од пареа од пакувања 4 пакувања за чистење за чистење Com Rag Rag

Inodoz компатибилен со пареа од пареа од пакувања 4 пакувања за чистење за чистење Com Rag Rag

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пријателски на сите подови од типот : дизајниран да се користи на сите мазни запечатени тврди подови, како што се дрвени подови, керамичка плочка, ламинатни подови, подови; Нема да гребете или размачкате подни површини Заштеда : Добијте влошки од Mop 4 PCS за дополнителна употреба, вашата да ја замените вашата истрошена пареа, да ви дадете удобна куќа. Пријателски на сите подови од типот : дизајниран да се користи на сите мазни запечатени тврди подови, како што се дрвени подови, керамичка плочка, ламинатни подови, подови; Нема да гребете или размачкате подни површини. Заштеда : Добијте влошки од Mop 4 PCS за дополнителна употреба, вашата да ја замените вашата истрошена пареа, да ви дадете удобна куќа. Компатибилен со Shark Steam Mop Clain 4 Pack Замена за чистење Com ragcompatibalty со Shark Steam Mop Clain 4 Pack Замена на пакувања Padmaterial : Clain Color : Како што се прикажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали сте Не ми пречи пред да нарачате, благодарам!).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата