• Со попуст
  • Неодамнешно
Niupika Бело мека памучна полиција за памук мелница за клупи за тркала со арбор дупка)

Niupika Бело мека памучна полиција за памук мелница за клупи за тркала со арбор дупка)

 
DEN 157.92

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Памук Издржлив центар. Тркала со ткаенини со висок степен за дополнителен долг живот. Дијаметар на тркалото вклучува : 3inch, 4inch, 5inch, 6inch, 7inch. Тешка моќ за тампонирање и полирање за скапоцени метали, не'рѓосувачки челик, хром, алуминиум. Материјал : Памук. Издржлив центар. Тркала со ткаенини со висок степен за дополнителен долг живот. Дијаметар на тркалото вклучува : 3inch, 4inch, 5inch, 6inch, 7inch. Тешка моќ за тампонирање и полирање за скапоцени метали, не'рѓосувачки челик, хром, алуминиум. Опис : - Користете го ова тркало за полирање/тампонирање за измазнување на грубите површини на дрво и метални работни делови со дијаметар на тркалото Вклучете : 3inch, 4inch, 5inch, 6inch, 7inch пакет за концентрично зашивање вклучуваат : 2 парчиња тркало за тампонирање на полирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата