• Со попуст
  • Неодамнешно
Рамка од рамка од 16x20, рамка за постери од 20х16, хоризонтално вертикално виси, големи 16 на 20 wallидни галерии Семејни концерт портрет Фото рамка за рамка/роденден/свадб?

Рамка од рамка од 16x20, рамка за постери од 20х16, хоризонтално вертикално виси, големи 16 на 20 wallидни галерии Семејни концерт

 
DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : Беж дрва, рустикално кафеаво, украсно злато, ретро сино, потресено сиво, црно Големина : 11x17, 12x16, 12x18, 16x24, 16x20, 18x24, 20x30, 24x36. Пак : единечен, 2 сет, 4 пакет. ? 16x20inch подарок за сива рамка? - Рамката со големина на постер Jdzivtop 16x20in не само што ќе даде прекрасен поглед на вашите слики и ќе ги заштити вашите фотографии, туку ќе служи и како годишнина/роденден/свадба/благодарам/ангажман/благодарност/Божиќни подароци за неа, жени, мажи, двојки , мамо, дечко, тато, семејства, девојка, девојка, сопруг, момче, сопруга, наставничка, итн на Божиќ, годишнина, Денот на вineубените, свадба, роденден, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на наставникот, итн.? 20х16 / 16x20 слика Рамка за wallиден декор? - 16 до 20/20 од 16инх голема рамка за слики доаѓаат со модерната естетска слика што ја избираме подолго време, се надевам дека ви се допаѓа, можете да ја обесувате како плакат/слика за врамени wallидни уметности/слика за Домашна спална соба дневна соба канцеларија wallид декор, исто така можете да го замените со свој постер/слика/портрет, DIY на кој било начин како што сакате!. ? Голема рамка за големина на постери? - Големата рамка за постери на платното може да одржи површина за приказ на слика од 16x20inch вертикално, или 20x16inch приказ на слика хоризонтално, дебелина од 0,5 инчи, совршено прикажете ги омилените фотографии, постери за сликање на платно или уметничка слика. ? Безбеден заштитен материјал? - Цврста рамка на MDF со полиран плексиглас (не стакло), не грижете се да ги повредите вашите деца, не само што може да ви даде јасен преглед на гледање на вашиот постер/слика/фотографија, туку и може да заштити Вашиот постер/слика/фотографија совршено. ? 16x20inch подарок за сива рамка? - Рамката со големина на постер Jdzivtop 16x20in не само што ќе даде прекрасен поглед на вашите слики и ќе ги заштити вашите фотографии, туку ќе служи и како годишнина/роденден/свадба/благодарам/ангажман/благодарност/Божиќни подароци за неа, жени, мажи, двојки , мамо, дечко, тато, семејства, девојка, девојка, сопруг, момче, сопруга, наставничка, итн на Божиќ, годишнина, Денот на вineубените, свадба, роденден, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на наставникот, итн.? 20х16 / 16x20 слика Рамка за wallиден декор? - 16 до 20/20 од 16инх голема рамка за слики доаѓаат со модерната естетска слика што ја избираме подолго време, се надевам дека ви се допаѓа, можете да ја обесувате како плакат/слика за врамени wallидни уметности/слика за Домашна спална соба дневна соба канцеларија wallид декор, исто така можете да го замените со свој постер/слика/портрет, DIY на кој било начин како што сакате!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата