• Со попуст
  • Неодамнешно
Веб -појас на Falari Canvas целосно прилагодлив пресек за да одговара на врвот на долниот дел на ременот за голф

Веб -појас на Falari Canvas целосно прилагодлив пресек за да одговара на врвот на долниот дел на ременот за голф

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на флип. Само миење на рацете. Боја : Разновидни бои на располагање, можете да добиете еден за да одговара на вашиот фустан. Бака : Црна или сребрена, флип-топка, за да можете да ја зацврстите во кој било момент. Големината на токата е висина од 2,5 инчи X 1,7 инчи. Големина : Целосна должина е 53 "/135см, соодветна големина на половината 29-47" со отстранете ја бравата и исечете ја на вашата големина на желбата. Ширина на ременот е 1,5 инчи. Капиче : Веб -памук со висока густина на платно нуди голема издржливост, еластичност и стабилизирана. Стил : Овие ремени на веб -ткаенини ќе ги направат вашите секојдневни облеки да се истакнат во толпа, тие се крајно на тренд и мода. Овој висококвалитетен појас е исклучително разноврсен за модниот изглед со повеќето обични панталони, фармерки или карго шорцеви. Затворање на флип. Само миење на рацете. Боја : Разновидни бои на располагање, можете да добиете еден за да одговара на вашиот фустан.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата