• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутија за боксерски бран за Huawei y5p - Елитна торбичка за кожен месинџер, синтетички кожен покритие куќиште дизајн на пликови за Huawei y5p - слонова коска бела

Кутија за боксерски бран за Huawei y5p - Елитна торбичка за кожен месинџер, синтетички кожен покритие куќиште дизајн на пликови за Huawei

 
DEN 367.20

Количината на стоката
Това е достапна

? [Елегантен дизајн] чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожа на гласникот е составена со ефикасност во умот ? [Магнетско затворање] со предно размавта со магнетно копче кое безбедно го одржува вашиот Y5 P на место. ? [Мека кадифе] Внатрешната кадифена кожа обложена со мазен и нежен џеб додека го лизгате вашиот Y5 P внатре? [Веган] направено со синтетичка веганска кожа што е пријателска со животни, која е стилска и заштитна. ? [Безбедна заштита] Подготвената елитна кожна торбичка за гласникот е сигурно да го заштити вашиот Y5 P со издржлив и тежок надворешен. Бидете лесно да знаете дека вашиот Y5 P е безбеден, без разлика каде ќе го земете!. Носете го вашиот y5p во стил со елитната торбичка за кожен месинџер! Чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожен месинџер е составена со ефикасност во умот. Прекинување на предно размавта со магнетно копче кое безбедно го одржува вашиот Y5 P на место .Интересираната кожа обложена со кадифе обезбедува мазен и нежен џеб додека го лизгате вашиот Y5 P.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата