• Со попуст
  • Неодамнешно
Розови цветни триверзи за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски отпорни на топлина за топли садови за топли садови и тави пласмати

Розови цветни триверзи за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски отпорни на топлина за топли садови за топли

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

~ 【Две големина за сите】 : Вклучувајќи : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи тривети за топли садови и тави Две големини се погодни за редовни или поголеми садови или тави, плочи, итн. Различни големини можат да ја исполнат вашата кујна за различни барања за прибор за јадење. Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на работната површина. ~ 【100% ткаени јаже од памук】 : Секоја тристери за топли садови и тави се рачно од 100% јаже од памук, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Овие ситници за топли садови и тави се многу густи, отпорни на топлина, меки, не-лизгачки, абсорбенти, отпорни на абење и издржливи и можат да се користат повторно. Лесно за чистење, само избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. ~ 【Заштитете ги табелите и countertops】 : Задебелните ситници за топли садови и тави се отпорни на топлина и функционира добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат Под топла тенџере/топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). ~ 【Повеќекратни намени】 : Тристерите за топли садови и тави можат да се користат како трилеви, пласмати, постери, крајбрежни места, држачи за тава, исто така совршен декор за дом/куќа. Таа е многу погодна за вашата домашна кујна и е совршен за секојдневна употреба во трпезариска маса, канцеларија, кафе, ресторан, студија, хотел, деловна канцеларија, свадба, забава, собирање, вечера на отворено, итн. За топлите садови и тави се убави и функционални, задоволувајќи ги секојдневните потреби на повеќето луѓе. Секое парче е рачно изработено, убаво и уникатно. Тоа е одличен подарок за невестински туш, подарок за водителка, подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, подарок за одмор, Божиќен подарок, подарок за домаќинство за сопруга, мајка, баба, ќерка, сестра, семејство, пријатели и многу повеќе. ~ 【Две големина за сите】 : Вклучувајќи : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи тривети за топли садови и тави. Две големини се погодни за редовни или поголеми садови или тави, плочи, итн. Различни големини можат да ја исполнат вашата кујна за различни барања за прибор за јадење. Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на работната површина. ~ 【100% ткаени јаже од памук】 : Секоја тристери за топли садови и тави се рачно од 100% јаже од памук, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Овие ситници за топли садови и тави се многу густи, отпорни на топлина, меки, не-лизгачки, абсорбенти, отпорни на абење и издржливи и можат да се користат повторно. Лесно за чистење, само избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. ~ 【Заштитете ги табелите и countertops】 : Задебелните ситници за топли садови и тави се отпорни на топлина и функционира добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат Под топла тенџере/топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). ~ 【Повеќекратни намени】 : Тристерите за топли садови и тави можат да се користат како трилеви, пласмати, постери, крајбрежни места, држачи за тава, исто така совршен декор за дом/куќа. Таа е многу погодна за вашата домашна кујна и е совршен за секојдневна употреба во трпезариска маса, канцеларија, кафе, ресторан, студија, хотел, деловна канцеларија, свадба, забава, собирање, вечера на отворено, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата