• Со попуст
  • Неодамнешно
Поминаа за трчање Премиер Рамки за фотографии | Храброст да се започне, сила да издржи, да се реши да заврши

Поминаа за трчање Премиер Рамки за фотографии | Храброст да се започне, сила да издржи, да се реши да заврши

 
DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатен дизајн на трчање! Нашата премиерска рамка за фотографии беше креирана за да се истакне Секоја 3Д рамка има живописен мотивационен дизајн кој е сигурен дека е парче за разговор од кој било простор! Нацртајте ги сите очи на вашите прекрасни спомени во трката со оваа рамка од еден вид!. Рамка со висок квалитет! Рамката е 10,5 "x 8,5" и има единствена фотографија од 4 "x 6". Оваа издржлива рамка е дизајнирана да обезбеди дека вашата фотографија е зачувана и заштитена. Секоја рамка има елегантна рамка на смола со густа стаклена површина што брилијантно ќе го покаже динамичниот дизајн. Совршен за дом и канцеларија! Димензиите на кутијата со сенка на рамката можат да бидат поставени исправени на таблета или може да се прикажат директно на wallидот на домот или канцеларијата на вашиот тркач со кука за висина на пила на задниот дел. Крајниот подарок за трчање за специјалниот тркач за вашиот живот! Нашата уникатна рамка е одличен начин да ги фатите вашите најблиски спомени за трчање и трка. Оваа премиерска рамка е сигурна дека ќе направи одличен подарок за трки, празници, родендени и многу повеќе! Направете ги тие незаборавни моменти да траат засекогаш!. Дизајнирано и продадено од „Gone“ за бегство - бизнис во сопственост на семејство со седиште во САД, во Конектикат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата