• Со попуст
  • Неодамнешно
Breaker Gruni Circuit DC SPD 2P 600V 800V 1000V 20Ka ~ 40Ka DIN Rail Rail Solar Outdoor Pate Заштита за заштита на електрична енергија

Breaker Gruni Circuit DC SPD 2P 600V 800V 1000V 20Ka ~ 40Ka DIN Rail Rail Solar Outdoor Pate Заштита за заштита на електрична

 
DEN 1156.80

Количината на стоката
Това е достапна

Прекинувачи на кола Прекинувачи на кола. Лесно за носење и употреба : Прекинувачот на колото е компактен по големина и зазема малку простор. Применливо : Прекинувачот на колото е применливо за декорација на домови, инженерска конструкција, конверзија на рурална мрежа, итн. Телото и компонентите се изработени од ретардант на пламен и пластика отпорна на удар со одлични и сигурни перформанси. Прекинувачи на кола. Прекинувачи на кола. Лесно за носење и употреба : Прекинувачот на колото е компактен по големина и зазема малку простор. Применливо : Прекинувачот на колото е применливо за декорација на домови, инженерска конструкција, конверзија на рурална мрежа, итн. Телото и компонентите се изработени од ретардант на пламен и пластика отпорна на удар со одлични и сигурни перформанси. Прекинувачи за прекинувачи на кола.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата