• Со попуст
  • Неодамнешно
Безжичен уред за далечински управувач на блендата за далечински управувач за само-тајмер

Безжичен уред за далечински управувач на блендата за далечински управувач за само-тајмер

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Клучот за одличните самопортрети е во пламот на вашата рака со овој контролер Траење на батеријата : CR2032 X1 ќелија, околу 6 месеци под работа за 10 пати на ден. Белешка : Телефон и држачот не се вклучени!. Bluetooth верзија : V 3. Овој далечински бленда ви овозможува да го поставите вашиот паметен телефон или таблет со i OS и Android во опсегот Bluetooth за да земете неверојатни самопортрети од вас и вашите пријатели. Клучот за одличните самопортрети е во пламот на вашата рака со овој контролер. Траење на батеријата : CR2032 X1 ќелија, околу 6 месеци под работа за 10 пати на ден. Белешка : Телефон и држачот не се вклучени!. Bluetooth верзија : V 3. Овој далечински бленда ви овозможува да го поставите вашиот паметен телефон или таблет со i OS и Android во опсегот Bluetooth за да земете неверојатни самопортрети од вас и вашите пријатели. Безжичен Bluetooth далечински управувач за ролетни за само-тајмер уреди за менување на гласовно менување : 46*30*10мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата