• Со попуст
  • Неодамнешно
Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопски Телескопски пролетен челичен дијаметар од 3,5мм Надворешен дијаметар 38мм должина

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопски Телескопски пролетен челичен дијаметар од 3,5мм Надворешен

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 3,5 мм. ● Надворешен дијаметар : 38мм. ● Должина : 100мм-500мм. Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 3,5 мм. ● Надворешен дијаметар : 38мм. ● Должина : 100мм-500мм. Пролетта зазема важна позиција на глобалниот пазар и е широко користена во бродови, компјутери, електроника, калапи, биологија, хемикалии, воздушна вселена, железници, нуклеарна енергија, ветерна енергија, термичка енергија, градежни машини, машини за рударство, градежни машини, лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови Други полиња ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 3,5 мм ● Надворешен дијаметар : 38мм ● Должина : 100мм-500мм ● Материјал : 65мн челик ● Употреба : рачни алатки, опрема за домашна нега, шок амортизери, моторни вентили .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата