• Со попуст
  • Неодамнешно
Белиот рутер битови D14-100 Dovetail бит со 1-инчен голем дијаметар и должина на сечење 7/8-инчи

Белиот рутер битови D14-100 Dovetail бит со 1-инчен голем дијаметар и должина на сечење 7/8-инчи

 
DEN 694.88

Количината на стоката
Това е достапна

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид. Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 години, обезбедувајќи им на клиентот квалитетни производи, а во исто време се обидува да постигне целосно задоволство на клиентите. Неколку списанија за обработка на дрво го тестираа Вајтсајд наспроти конкуренцијата и го избраа Вајтсајд како победник за најдобри рутер -битови достапни на пазарот. Компанијата Whiteside Machine е основана во 1970 година како машинска продавница за општа намена во подрумот на Бил, заедно со цврста контрола на квалитетот, витални повратни информации од клиентите и широко тестирање на терен. Компанија за машини за белци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата