• Со попуст
  • Неодамнешно
Завртка База Бр 10 А2 Нерѓосувачки Челик Чаша Подлошки Контра Потонат завртка Завршувањето Мијалник - 50 Пакет

Завртка База Бр 10 А2 Нерѓосувачки Челик Чаша Подлошки Контра Потонат завртка Завршувањето Мијалник - 50 Пакет

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Отпорен На Корозија А2-70 Нерѓосувачки Челик Чаша Завршувањето Подлошки. Приближни Димензии - Надворешен Дијаметар 15мм, Висина 2,6 мм.Идеален За Широк Спектар На Апликации. Обезбедува Уредна Завршница Кога Користите Завртки За Потопување. 10 Подлошки За Чаши, А2/70 Нерѓосувачки Челик,Надворешен Дијаметар-15мм, Висина-2,6 мм, За Да Одговараат На Големината на завртката-Број 10, За Да Одговараат На Големината на Завртката-5мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата