• Со попуст
  • Неодамнешно
Адаптер за приклучоци на Ореи САД до Индија - Адаптер за приклучок од типот Д - 2 во 1 - CE овластен - ROHS во согласност - Беж

Адаптер за приклучоци на Ореи САД до Индија - Адаптер за приклучок од типот Д - 2 во 1 - CE овластен - ROHS во согласност - Беж

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Full HD 1080p, 4 K @ 30 Hz Компатибилен со HDMI 1. Го проширува сигналот HDMI до 165 стапки. HDMI Extender преку Етернет. Едноставна инсталација на приклучоци и репродукција. Ultrahd 4 K @ 60 Hz 18g. Излез SPDIF + 3,5 mm. Дигитален до аналоген аудио конвертор. Оптички SPDIF/коаксијален до RCA. Поддршка од 3,5 мм Jackек. Дизајнирано со двојни порти (рецепти) ви овозможуваат да вклучите два електрични уреди (конектори) одеднаш (не го конвертира напонот). Тип Д дела во Индија, Пакистан, Шри Ланка, Танзанија, Бангладеш, Бутан, Боцвана, Бурма/Мјанмар, Чад, Конго, Демократска Република, Доминика, Француска Гвајана, Гана, Гвајана, Ирак, Јордан, Либан, Малдиви, Мартиник, Мартиник, Мартиникс, Намибија, Непал, Нигер, Нигерија, Свети Китс и Невис, Сенегал, Сиера Леоне, Јужен Судан, Судан, Виетнам, Замбија, Зимбабве. Патентиран универзален влез во САД : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен типот М - Биг С. Африка 8,7мм приклучок). Нов дизајн на спроводливост - Внатрешните метални интерфејси обезбедуваат подобра спроводливост. Заземјен приклучок за 3 кружни врски. Макс капацитет до 3000 вати (макс 250 волт, 13 А). Белешка : Овој адаптер не го претвора напонот. Осигурете се дека вашиот уред е двоен напон или поддржува 220-240 напон што треба да се користи во странство. Дизајнирано со двојни порти (рецепти) ви овозможуваат да вклучите два електрични уреди (конектори) одеднаш (не го конвертира напонот).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата