• Со попуст
  • Неодамнешно
LMMDDP 5PCS сребро 304 не'рѓосувачки челик Европски стил кука и кука M5 Turnbuckles Прилагодливи жица затегнувачи на јажето

LMMDDP 5PCS сребро 304 не'рѓосувачки челик Европски стил кука и кука M5 Turnbuckles Прилагодливи жица затегнувачи на јажето

 
DEN 3495.20

Количината на стоката
Това е достапна

Најчесто се користи во јаже со дебелина од 2-3 мм Широко се користи за врзување и прицврстување на жицата со жица. Може да го регулира еластичниот ефект. Честопати се користи во приликата за расклопување. Може да се компонентите во компонентот во транспортот на компонентите, лабави во инсталацијата на корекција. Најчесто се користи во јаже со дебелина од 2-3 мм. Широко се користи за врзување и прицврстување на жицата со жица. Може да го регулира еластичниот ефект. Честопати се користи во приликата за расклопување. Може да се компонентите во компонентот во транспортот на компонентите, лабави во инсталацијата на корекција. Материјал : 304 Боја од не'рѓосувачки челик : Silver Type : Cook & Hook Thread : M5 Width : Прибл. 14,7/0,58 инхтотална должина : приближно. 124мм/4,9 инчи : 190gfeatures : 1. се користи во јаже со дебелина од 2-3 мм најчесто2. Во транспортот на компонентата, лабава во инсталацијата на Содржина на корекција на пакетот : 5 x Турна од типот на кука и кука.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата