• Со попуст
  • Неодамнешно
Мексикански Отоми животни, држач за тенџере, сет, подлога за отпорна на топлина на тенџере 2, што се користи за готвење микробранова скара и печење

Мексикански Отоми животни, држач за тенџере, сет, подлога за отпорна на топлина на тенџере 2, што се користи за готвење микробранова

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големината на држачот за садови за влошки за печка е 8 "x 8"; 2 x држачи за тенџере, едниот со џеб, а другиот без џеб Виси јамка за лесен пристап, употребата на потолорот како топли влошки за топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано железо или сад за готвење. Заштитете ги контра врвовите од гребнатини, ставете го душекот под тешкиот сет од леано железо. Држач за тенџере отпорен на топлина, без разлика дали отстранувате тава од рерната, собравте топол тенџере од шпоретот или склопувајќи се на скара што гори, можете да бидете сигурни дека вашите раце ќе бидат добро заштитени од овие висококвалитетни, топла влошки отпорни на топлина. Може да се користи и како триверт. Држачите на тенџере, топлите влошки и митките за рерна се најважни работи за станови, прават одлични подароци за водителка, подароци за домаќинство и додатоци за кампување; Пар со прибор за готвење, сет за кујнски прибор и крпи за садови за забавен и внимателен подарок. Ако имате какви било проблеми со поставувањето на сопствениците на тенџере, ве молиме известете ни. Ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга за вас, поддршка за враќање и размена. Големината на држачот за садови за влошки за печка е 8 "x 8"; 2 x држачи за тенџере, едниот со џеб, а другиот без џеб. Виси јамка за лесен пристап, употребата на потолорот како топли влошки за топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано железо или сад за готвење. Заштитете ги контра врвовите од гребнатини, ставете го душекот под тешкиот сет од леано железо. Држач за тенџере отпорен на топлина, без разлика дали отстранувате тава од рерната, собравте топол тенџере од шпоретот или склопувајќи се на скара што гори, можете да бидете сигурни дека вашите раце ќе бидат добро заштитени од овие висококвалитетни, топла влошки отпорни на топлина. Може да се користи и како триверт. Држачите на тенџере, топлите влошки и митките за рерна се најважни работи за станови, прават одлични подароци за водителка, подароци за домаќинство и додатоци за кампување; Пар со прибор за готвење, сет за кујнски прибор и крпи за садови за забавен и внимателен подарок.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата