• Со попуст
  • Неодамнешно
Vevor изолирана превозникот на тава за храна, носач на кутии за храна LLDPE W/двојни токи и мофорн 4 пакет хотел тава 3,7 длабока тава за тава за пареа со целосна големина хо

Vevor изолирана превозникот на тава за храна, носач на кутии за храна LLDPE W/двојни токи и мофорн 4 пакет хотел тава 3,7 длабока тава за тава

 
DEN 2639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Производ 1 : Неелектрично задржување на температурата : Нашиот носач на тава за изолирана храна со предно оптоварување е вашиот идеален избор за зачувување на храна Може да ги задржи топлите јадења или ладни пијалоци без електрична енергија да издржи температури до 932 Фаренхајт. Тавата за табели со пареа против џем е супериорна вклопување, а ефикасноста на греењето се протега на време на држење. Дизајнот со капакот може да постигне подобар ефект на зачувување на топлина и да избегне прашина да падне во тавата. Производ 2 : Висока Qaulity : Направено од траен, термички материјал од не'рѓосувачки челик, изграден за да трае преку тешка комерцијална употреба. Хотелската тава со користење на полиран дизајн на огледало изгледа високо одделение и посветено. Доста дебелина од 0,8 мм за да се зајакне структурата, отпор на искривување. Производ 2 : Голем капацитет Севкупна големина : 20,8 x 13 x 3,7 инчи. Со големиот капацитет, лесно се справи со зафатените кујни и услугата и угостителството со голем обем. Со тркалезна коннер и мазна површина за лесно и подобро чистење. Може да ги фрлите и во машината за миење садови и помалку од проблеми. Производ 2 : Внимателен дизајн : Заоблените агли ве штитат од гребнатини и никови. Повисока раб на раб помагаат да се намалат или избегнете забите и гребнатинките. Интегриран дизајн, без заварување и празнини. Широк дизајн на дизајн за безбедно и удобно држење. Длабоката хотелска тава е издржлива и силна, не е лесно да се добие штета. Неелектрично задржување на температурата : Нашиот носач на изолирана храна со предно оптоварување е вашиот идеален избор за зачувување на храна. Може да ги задржи топлите јадења или ладни пијалоци без потрошена електрична енергија и енергија. Составен од LLDPE површина и слој за пенење на PU, овој носач има супериорно задржување на температурата, одржувајќи ја храната внатре топло за 4-6 часа или разладена 3-5 часа. Плус, вградениот прстен за запечатување ја подобрува термичката изолација, а капачето на отворот служи за балансирање на притисокот на воздухот и контрола на влажноста. Неелектрично задржување на температурата : Нашиот носач на изолирана храна со предно оптоварување е вашиот идеален избор за зачувување на храна. Може да ги задржи топлите јадења или ладни пијалоци без потрошена електрична енергија и енергија. Составен од LLDPE површина и слој за пенење на PU, овој носач има супериорно задржување на температурата, одржувајќи ја храната внатре топло за 4-6 часа или разладена 3-5 часа. Плус, вградениот прстен за запечатување ја подобрува термичката изолација, а капачето на отворот служи за балансирање на притисокот на воздухот и контрола на влажноста. Vevor изолирана носач на тава за храна, 109 QT топла кутија за угостителство, носач на кутии за храна LLDPE w/двојни токи, предно оптоварување на храна за потоплите w/рачки, крајни натоварувачи w/тркала за ресторан, кантина, итн. 1,2 "дебело тело и армирана врата со вграден прстен за запечатување, овој носач на тава за храна има супериорно задржување на температурата, одржувајќи ја храната безбедна и подготвена за сервирање. Ја одржува храната топла за 4-6 часа или студ за 3-5 часа.109 QT простор за вчитување на Moreto одговара на вашето уникатно мени, оваа потопла храна кутија има широк внатрешен капацитет, со димензии со мерење 21 "x13" x25 "и држи до 109 Qt.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата