• Со попуст
  • Неодамнешно
Ти си моја личност, рамка за слика, рамка од дрво, подарок за пријател, рамка за најдобар пријател, подарок за деверуша, подарок за Денот на вineубените, Денот на Гален?

Ти си моја личност, рамка за слика, рамка од дрво, подарок за пријател, рамка за најдобар пријател, подарок за деверуша, подарок за Денот на вineубените,

 
DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Цврст материјал : Нашиот рустикален знак за дрво е изработен од иверица, карактеризиран со нетоксичен, без мирис и издржливост, не е лесен за деформирање или кршење, можете да ги користите постојано долго време Правилна големина : Нашиот знак за висечки wallиден уметност мери приближно 4 "и дебелината е приближно 5 мм/ 0,2 инчи, соодветна големина и мала тежина, удобно за вас да се обесувате сами. Лесен за инсталирање : Дојдете со јаже, само закачете го дрвениот знак На површината каде што има куки, погодно за да го поправите или да го тргнете од wallидот или вратата безбедно и стабилно, не е лесно да падне, што е најважно, корисно за да заштедите време и енергија на инсталација и расклопување. Практичен подарок : тоа е многу пристојно што можете да го дадете овој рустикален украсен wallиден декор како домаќин/Божиќ/Денот на благодарноста/свадбениот подарок на вашите пријатели, соседи и семејства кои со задоволство ќе добијат таков деликатен подарок за украсување простории, што може да им донесе освежен дом искуство во стил. Пакет вклучува : ќе добиете парче wallид што виси дрвен знак со рустикален стил и ретро бои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата