• Со попуст
  • Неодамнешно
Zukeeymj палто решетката прилагодливи панталони панталони вратоврски шал -решетка за шал -шема на вратот на закачалки мултифункционални

Zukeeymj палто решетката прилагодливи панталони панталони вратоврски шал -решетка за шал -шема на вратот на закачалки мултифункционални

 
DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

- Полигашно решение за решетката за палто за дополнително складирање на облека Премиум вредност : Сет од 20 атрактивни закачалки за црни кадифе, кои се прикажани на вртење од 360 степени, сјајни, хромирани куки и изречени раменици што ќе ја направат висечката облека едноставно задоволство!. Квалитет : Меката текстура на закачените закачалки за облека ги зафаќа деликатните предмети како што се камиони и резервоари со леснотија. додека нејзината цврста, но сепак лесна конструкција може да издржи максимална тежина од 4,5 кг. Идеално за виси тешки облеки како што се палта, панталони, панталони и здолниште. - Полигашно решение за решетката за палто за дополнително складирање на облека. Премиум вредност : Сет од 20 атрактивни закачалки за црни кадифе, кои се прикажани на вртење од 360 степени, сјајни, хромирани куки и изречени раменици што ќе ја направат висечката облека едноставно задоволство!. Квалитет : Меката текстура на закачените закачалки за облека ги зафаќа деликатните предмети како што се камиони и резервоари со леснотија. додека нејзината цврста, но сепак лесна конструкција може да издржи максимална тежина од 4,5 кг.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата