• Со попуст
  • Неодамнешно
Еднорози сурфаат виножита со дијамантски комплети за сликање на слика 5D DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallиден декор за возрасни жолто дрво 50 * 40см

Еднорози сурфаат виножита со дијамантски комплети за сликање на слика 5D DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallиден декор за возрасни жолто

 
DEN 895.84

Количината на стоката
Това е достапна

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација. Совршено за роденден, свадба, ден на таткото, Денот на мајката, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, одличен подарок за пријатели, семејство, итн. Убава wallидна декорација за дома или продавница. Нашите внатрешни слики со дијамантски рамка се достапни во бела рамка, жолта рамка и црна рамка. Погодно за различни стилови на ентериер. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација. Совршено за роденден, свадба, ден на таткото, Денот на мајката, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, одличен подарок за пријатели, семејство, итн. Убава wallидна декорација за дома или продавница.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата